Opcje przeglądania

Przez wiele lat uważano, że zapotrzebowanie prosiąt na wodę pokrywa mleko lochy. Dziś wiemy już, że wymagają one stałego dostępu do świeżej wody, ponieważ wysoka koncentracja składników odżywczych w siarze wywołuje u prosiąt pragnienie. Poidła dla prosiąt są dostosowane do ich rozmiarów. Do podawania wody prosiętom służą poidła smoczkowe (łatwiej utrzymać w nich higienę, ale straty wody są większe) lub miseczkowe (trzeba bardziej dbać o ich czystość niż w przypadku smoczkowych). Obydwa modele poideł dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Poidła dla prosiąt

Poidło miskowe żeliwne prosiak

Poidło miskowe żeliwne prosiak
Poidło miskowe żeliwne prosiak

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

24,85 zł

Poidło smoczkowe 1/2" x 3/8" prosiak

Poidło smoczkowe 1/2" x 3/8" prosiak
Poidło smoczkowe 1/2" x 3/8" prosiak

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,61 zł

szt.

Tanie poidła dla prosiąt

Poidła dla prosiąt są zaprojektowane tak, aby zapewnić stały dopływ świeżej, czystej wody dla prosiąt. Te systemy pojenia mogą być instalowane w kojcu lub oborze i mogą być napełniane wężem lub zbiornikiem na wodę. Poidła dla prosiąt są często używane w połączeniu z innymi metodami nawadniania, takimi jak automatyczne pojenia, koryta i pojenia.

Wygodne poidła dla prosiąt

W przemyśle zwierzęcym bardzo ważne jest zapewnienie zwierzętom bezpiecznego, zdrowego i wygodnego środowiska. Głównym aspektem tego jest dostarczanie zwierzętom wody. Niektóre systemy pojenia prosiąt wykorzystują poidła zaprojektowane specjalnie dla wielkości głowy prosięcia. Gwarantuje to, że zwierzę może pić bez żadnych problemów i nie musi zbyt ciężko pracować. Ideą poidła dla prosiąt jest umieszczenie ich na wysokości pyska prosięcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl