Pasza dla gęsi z dobrym składem

Chów młodych gęsi wymaga sprawdzonych, pełnowartościowych pasz, które dostarczą wszelkie składniki mineralne i witaminy – niezbędne do prawidłowego rozwoju ptaków. Pasze dla gęsi powinny pokrywać pełne zapotrzebowanie dorosłych, jak i młodych okazów. Wybór wpływa na prawidłowy rozwój i brak problemów zdrowotnych wśród piskląt, dlatego powinien być on odpowiednio przemyślany. W sklepie internetowym karma.pl dostępne są jakościowe pasze dla gęsi w formie sypkiej, kruszonki lub granulatu. Zapewnij swoim gęsiom gatunkowy posiłek, który pozytywnie wpłynie na cały proces hodowli.

Pasza dla gęsi

Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1

Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1
Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

63,72 zł

Pasza dla gęsi od najlepszych producentów

Na świecie można spotkać bardzo wiele gatunków gęsi. Jednak z punktu widzenia naszego kraju oraz rodzimej strefy klimatycznej, mówimy najczęściej o ptakach, które przy prawidłowym wytuczeniu osiągają około 6,5 kilograma masy ciała. Aby osiągnęły takie parametry, trzeba im dostarczyć niezbędne mikro i makroelementy, które znajdują się w jakościowych paszach dla gęsi. Prawidłowa dieta gęsi wpłynie na ich wzrost, masę ciała oraz szybkość rozwoju. Warto zainteresować się sprawdzonymi producentami, którzy oferują pełnowartościową paszę dla gęsi.

Pasza dla gęsi dostępna w sklepie online

W przyzagrodowym żywieniu gęsi należy wykorzystać wszystkie możliwości. Ptaki muszą mieć dostęp nie tylko do wody i zbóż, ale również nasion roślin strączkowych, na przykład łubinu i grochu. Jednak niezależnie od tego, jak wiele naturalnego pochodzenia składników zapewni się gęsiom, to i tak podstawą ich diety jest dobrej jakości pasza. Nie może być ona zepsuta, zapleśniała, czy w jakikolwiek sposób skażona toksynami. Właśnie taką paszę dla gęsi dostać można w sklepie online. 

Dlaczego dopasowanie paszy dla gęsi jest tak ważne? Jest to klucz do wyhodowania dobrze umięśnionego drobiu, który charakteryzuje się małą ilością tłuszczu. Produkty służące do karmienia gęsi powinny być dobierane w zależności od wieku i rozwoju danego ptaka. Zaleca się unikać niesprawdzonych pokarmów dla gęsi niewiadomego pochodzenia. Najlepszy wybór to sklep online z dobrymi opiniami i usatysfakcjonowanymi klientami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl