Hodujesz drób wodny? Zadbaj o prawidłowe żywienie ptactwa! Odpowiednio zbilansowane, pełnowartościowe pasze dla kaczek i gęsi to klucz do zdrowia ptaków oraz najlepsza inwestycja w efektywność i produktywność Twojego gospodarstwa.

Karma dla kaczek

Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1

Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1
Pasza dla kaczek i gęsi sypka 25kg KB-1

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

63,72 zł

Pasza dla kaczek i gęsi 25 kg

Pasze dla drobiu wodnego umożliwiają skuteczne odżywianie stad kaczek lub gęsi w ekonomiczny i całkowicie bezpieczny sposób. Są mieszankami zawierającymi wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz witaminy i sole mineralne - w odpowiednich ilościach i proporcjach.

Decydując się na ten sposób żywienia kaczek lub gęsi masz pewność, że dostarczasz swojemu stadu produkty wysokiej jakości, który w 100% zaspokoi zapotrzebowanie na makro i mikroelementy. To również gwarancja bezpiecznego i efektywnego tuczu drobiu wodnego, który będzie przekładał się na smakowitość mięsa, a co za tym idzie - poprawiał produktywność Twojego gospodarstwa i ułatwiał realizację założeń finansowych.

Profesjonalna pasza i karma dla kaczek i gęsi

Najlepsza pasza dla kaczek i gęsi? Pasza optymalnie dopasowana do specyficznych potrzeb ptactwa na kolejnych etapach życia. Jeżeli chcesz mieć pewność, że pasza zaspokaja 100% potrzeb żywieniowych Twojego stada - sięgnij po profesjonalne pasze dla kaczek i gęsi De Heus.

To smaczne i zdrowe pasze w postaci wygodnego do dawkowania granulatu, które zapewniają kaczkom i gęsiom odporność na choroby i bezproblemowy tucz. Pasze dostępne są w dwóch wersjach: dla ptactwa wodnego od pierwszych dni życia do ukończenia 3 tygodni oraz dla ptactwa wodnego w wieku powyżej 3 tygodni.

Postaw na pasze dla kaczek i gęsi najwyższej jakości od sprawdzonych producentów

Sklep online karma.pl oferuje wyłącznie wyselekcjonowane pasze dla kaczek i gęsi, pochodzące od sprawdzonych producentów. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim produkty marki De Heus, będącej liderem branży i producentem najnowocześniejszych rozwiązań żywieniowych dla zwierząt hodowlanych oraz mieszczanki Wytwórni pasz "Ekopasz".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl