Opcje przeglądania

Chów świń to trudne zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Prawidłowe odchowanie prosiąt zależy od pokarmu ich matki. Tylko prawidłowe żywienie macior da gwarancję, że młode urodzą się zdrowe i pełne sił, a ich następne etapy rozwoju będą książkowe. Właśnie dlatego hodowcy wybierać powinni gatunkowe pasze dla loch. Specjalne mieszanki dla loch dostępne w sklepie online karma.pl charakteryzują się składem bogatym w witaminy, mikro i makroelementy niezbędne w okresie laktacji, jak i ciąży. 

Pasza dla loch

Koncentrat HGC Locha (5294)

Koncentrat HGC Locha (5294)
Koncentrat HGC Locha (5294)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

86,13 zł

szt.

Mieszanka L 25kg (EKOPASZ)

Mieszanka L 25kg        (EKOPASZ)
Mieszanka L 25kg (EKOPASZ)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

53,61 zł

szt.

Prowit dla Loch Prośnych

Prowit dla Loch Prośnych
Prowit dla Loch Prośnych

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

94,69 zł

Pasze dla loch najlepszych producentów 

Pasza dla loch jest najlepszym rozwiązaniem w okresie przygotowywania maciory do porodu; podczas ciąży gromadzi ona w swoim organizmie niezbędne minerały, które wpłyną na jej laktację. Prawidłowa dieta sprawi, że prosiaki otrzymają wartościowy pokarm przyczyniający się do ich wzrostu. Warto mieć na uwadze, że pasza dla loch powinna być dobrana w sposób przemyślany, ponieważ wpływa ona na łatwość podczas krycia i liczebność miotu. Mówiąc wprost – zdrowa, najedzona maciora to większa ilość młodych. 

Dlaczego karmienie paszą dla loch jest najlepszym wyborem? 

Każde zwierzę powinno mieć odpowiednią dietę, w której znajdują się produkty bogate w witaminy, minerały i wszelkie składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania – a wszystko to po to, by zwierzę osiągnęło dojrzałość płciową w najkorzystniejszym czasie, a kondycja hodowlana była na wysokim poziomie. Karmienie paszą dla loch jest kluczowe, kiedy hodowca chce zapewnić im właściwą masę w czasie laktacji. Maciory karmione wartościowymi mieszankami żyją dłużej niż zwierzęta otrzymujące przypadkowe jedzenie. 

Prosiak przy maciorze powinien nabrać właściwą masę odsadzeniową. Gwarantuje mu to prawidłowy start. Postawienie na gatunkową paszę dla loch zmniejszy ryzyko powstania syndromu „chudego miotu” – co jest dość częstym zjawiskiem u loszek, które karmione są w nieprawidłowy sposób. Innym skutkiem karmienia maciory słabym jakościowo pokarmem jest niewejście lochy w ruję, co skutkować będzie utratą możliwości rozmnażania. Sklep online karma.pl oferuje pasze dla świń z najwyższych półek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl