Opcje przeglądania

Koncentraty dla bydła mlecznego to precyzyjnie zaprojektowane mieszaniny surowców białkowych lub energetycznych, które możesz wykorzystać do samodzielnego przygotowania wysokiej jakości pełnowartościowych i pełnoporcjowych pasz dla swojego stada. Skorzystaj z tego rozwiązania, jeśli Twoje gospodarstwo dysponuje własnymi komponentami żywieniowymi oraz odpowiednimi urządzeniami do wytwarzania paszy gospodarskiej. Koncentraty dla krów mlecznych są ekonomicznym sposobem żywienia bydła, ich przechowywanie, porcjowanie i łączenie z paszami objętościowymi jest bezproblemowe, choć wymaga precyzji w dozowaniu. 

Koncentraty dla krów mlecznych

Koncentrat dla krów mlecznych KBW

Koncentrat dla krów mlecznych KBW
Koncentrat dla krów mlecznych KBW

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

73,80 zł

Optimlek 32 Multimix 20kg (500054) bez GMO

Optimlek 32 Multimix 20kg (500054) bez GMO
Optimlek 32 Multimix 20kg (500054) bez GMO

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

55,14 zł

szt.

Cielkon 38 CALF 25kg (4995) bez GMO

Cielkon 38  CALF  25kg (4995) bez GMO
Cielkon 38 CALF 25kg (4995) bez GMO

Koncentrat dla cieląt

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

88,08 zł

szt.

Optimlek 38 Extra 20kg (500050) bez GMO

Optimlek 38 Extra 20kg (500050) bez GMO
Optimlek 38 Extra 20kg (500050) bez GMO

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

67,36 zł

Dopasuj koncentrat dla bydła do potrzeb Twojego stada

Koncentraty paszowe dla bydła mlecznego to zarówno produkty uniwersalne, jak i specjalistyczne. Uniwersalne koncentraty dla bydła w odpowiednich porcjach i proporcjach mogą być stosowane w żywieniu wszystkich zwierząt - bez ograniczeń w zakresie wieku, wagi i przeznaczenia gospodarskiego krów czy opasów. 

Koncentraty specjalistyczne to produkty z wyższej półki, które gwarantują optymalne dopasowanie paszy do potrzeb krów w konkretnym wieku lub stanie fizjologicznym. Sięgając po najlepsze koncentraty przygotujesz samodzielnie najwyższej jakości paszę, która optymalnie wpisze się w aktualne potrzeby Twojego stada. 

Postaw na koncentrat dla krów mlecznych bez GMO

Skład koncentratów powinien umożliwiać stworzenie pełnowartościowej paszy dla zwierząt, która będzie bezpieczna dla ich zdrowia i pozytywnie przełoży się na produktywność Twojego stada. Koncentraty w naszej ofercie to tzw. pasze treściwe, wyróżniające się wysoką zawartością najważniejszych substancji odżywczych oraz witamin i minerałów. 

Dopasowując koncentrat do Twoich gospodarskich komponentów paszowych musisz pamiętać o przeanalizowaniu składów paszy treściwej i objętościowej - powinny wzajemnie się uzupełniać, a nie dublować. Zarówno niedobory witamin i minerałów, jak i nadmiar mikro i makroskładników może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Koncentraty dla krów mlecznych w naszej ofercie to produkty idealnie zbilansowane pod kątem białka i energii oraz doskonale dopasowane do wartości / parametrów pasz objętościowych. 

Wybieraj koncentraty dla krów od sprawdzonych producentów

Konstruując naszą ofertę w kategorii koncentratów dla krów mlecznych postawiliśmy przede wszystkim na najwyższej jakości produkty renomowanej marki De Heus, oferującej zaawansowane rozwiązania żywieniowe dla zwierząt. 

Wszystkie koncentraty dla bydła De Heus powstają w nowoczesnej wytwórni, w oparciu o receptury opracowane przez doświadczonych specjalistów, wytwarzane z wyselekcjonowanych składników i odtwarzane z zachowaniem najwyższych standardów. To gwarancja bezkonkurencyjnej jakości i stabilnego składu koncentratów, dzięki czemu możesz planować bezpieczne i efektywne żywienie stada w długofalowej perspektywie. 

Obok produktów marki De Heus, w kategorii koncentratów dla krów znajdziesz również ekonomiczne koncentraty dla zwierząt Ekopasz z Kołodziejewa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl