Opcje przeglądania
Waga opakowania jednostkowego
Postać
Cena
  • od
    do

Żywienie bydła to ogromna odpowiedzialność za ich zdrowie i kondycję. Dobrostan stada wprost przekłada się na produktywność Twojego gospodarstwa oraz ułatwia maksymalizację zysków z Twojej pracy. Wybierając konkretne rozwiązania żywieniowe, optymalnie dopasowane do potrzeb stada oraz indywidualnych celów hodowlanych, sięgasz po najwyższej jakości pasze treściwe i objętościowe, a tam, gdzie to konieczne - również po wyselekcjonowane dodatki do pasz dla bydła.

Dodatki paszowe dla bydła

Eko-Formix B (EKOPASZ) 25kg

Eko-Formix  B (EKOPASZ) 25kg
Eko-Formix B (EKOPASZ) 25kg

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

70,69 zł

szt.

Sól kamienna naturalna 25kg

Sól  kamienna naturalna  25kg
Sól kamienna naturalna 25kg

Sól kamienna naturalna 25kg to uniwersalny dodatek paszowy i konserwant paszy powszechnie stosowany w żywieniu zwierząt. Ta sól jest przeznaczona dla różnych gatunków zwierząt, w tym trzody i bydła. Jest szczególnie przydatna do kiszonek dla bydła jako skuteczny konserwant.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

35,00 zł

szt.

Uniwersalne dodatki do pasz dla bydła

Uniwersalne dodatki paszowe dla bydła mają poprawiać funkcjonowanie organizmu zwierząt poprzez poprawę jakości paszy. To substancje stosowane w żywieniu zwierząt, których zadaniem jest uzupełniania i wzbogacanie pasz w zakresie zarówno podstawowych składników pokarmowych, jak i witamin oraz związków mineralnych.

Dodatki do pasz dla bydła umożliwiają odpowiednio zbilansowane odżywianie bydła z uwzględnieniem restrykcji dotyczących m.in. ograniczeń w stosowaniu antybiotyków, ograniczeń zużycia ziarna zbóż w żywieniu bydła czy minimalizowania produkcji gazów cieplarnianych w toku produkcji preparatów żywieniowych.

Skład i przeznaczenie dodatków paszowych

Dodatki paszowe dla bydła to szeroki wachlarz preparatów, dzięki którym możesz podnosić wartość odżywczą i prozdrowotną pasz, a także poprawiać ich smakowitość. To specjalistyczne rozwiązania, których zastosowanie należy zawsze odpowiednio przeanalizować w kontekście potrzeb danego stada, wieku i kondycji zwierząt oraz ich szczególnych potrzeb żywieniowych, wynikających z fazy rozwoju, stanu fizjologicznego, warunków hodowlanych oraz przyjętego modelu żywieniowego.

W przypadku bydła mięsnego zastosowanie dodatków do pasz ma na celu przede wszystkim poprawę efektywności żywienia z osiągnięciem optymalnych dobowych przyrostów. Wybrane dodatki paszowe dla bydła zawierają składniki, które pozwalają skutecznie redukować zagrożenia związane z najczęściej występującymi u zwierząt dolegliwościami i schorzeniami, m.in. wzdęciami żwacza, kwasicą i kokcydiozą, problemów z racicami czy pasożytami.

Decyzja o zastosowaniu konkretnego dodatku paszowego powinna być podjęta po przeanalizowaniu składu paszy, którą żywione jest stado, potrzeb zwierząt i zagrożeń hodowlanych. Istotnym kryterium jest również opłacalność wykorzystania danego preparatu. Dodatki do pasz dla bydła powinny bezwzględnie poprawiać parametry technologiczne pasz i przekładać się na wyniki ekonomiczne Twojego gospodarstwa.

Dodatki paszowe od sprawdzonych producentów

Wybierając dodatki paszowe dla bydła należy zwracać uwagę na skład preparatów oraz ich udokumentowaną efektywność. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. To między innymi uniwersalne koncentraty pasz, które mogą być bezpiecznie stosowane w żywieniu różnych zwierząt, a także naturalna sól kamienna, będąca źródłem sodu i chloru, wpływająca pozytywnie na zachowanie równowagi jonowej płynów ustrojowych bydła i chroniąca zwierzęta zarówno przed odwodnieniem, jak i nadmiernym nabieraniem wody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl