Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Premiksy dla bydła opasowego

W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości premiksy dla bydła opasowego, czyli nowoczesne preparaty witaminowo - mineralne. Produkty z tej kategorii to najlepszy sposób na uzupełnienie stosowanych przez Ciebie mieszanek paszowych. W odpowiednio zaprojektowanym składzie premiksów powinny znaleźć się wszystkie niezbędne makro i mikroskładniki, m.in. wapń i magnez oraz aminokwasy, enzymy i probiotyki. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że tworzysz pełnowartościowy produkt żywnościowy, który będzie w 100% pokrywał dzienne zapotrzebowanie opasów na składniki odżywcze, witaminy i minerały. 

Premiksy dla opasów

Bestermine Opas 25kg(915926)

Bestermine  Opas  25kg(915926)
Bestermine Opas 25kg(915926)

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

118,66 zł

szt.

Bestermine Total 25kg(917904)

Bestermine  Total  25kg(917904)
Bestermine Total 25kg(917904)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

96,39 zł

szt.

Wybierz najwyższej jakości premiksy dla opasów 

Sposób żywienia Twojego stada ma kluczowe znaczenia dla zdrowia, kondycji i ogólnego dobrostanu zwierząt. Stosowanie najwyższej jakości pasz dla bydła to również inwestycja w optymalizację produkcyjności i opłacalności Twojego gospodarstwa. Żywisz opasy gotowymi mieszankami paszowymi? A może bazujesz na własnych komponentach i produkujesz paszę w swoim gospodarstwie? W jednym i drugim przypadku zadbaj o uzupełnienie paszy w preparaty witaminowo - mineralne. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane premiksy dla opasów, których jakości i składu jesteśmy po prostu pewni. Producent, któremu zaufaliśmy w tej kategorii to marka De Heus, która projektuje i produkuje m.in. premiksy dla bydła opasowego. Specjaliści De Heus pracują w najnowocześniejszej wytwórni w Europie, korzystając wyłącznie z najwyższej jakości składników. Wszystkie premiksy są odtwarzane z aptekarską dokładnością, w oparciu o sprawdzone receptury, co gwarantuje produktom marki pełna stabilność parametrów. 

Postaw na premiks dla bydła opasowego wpisujący się w potrzeby stada

Potrzeby żywieniowe opasów zmieniają się wraz z wiekiem i wagą, a także w zależności od wielkości dobowych przyrostów, kondycji czy stanu fizjologicznego / funkcjonalności zwierząt. Zapotrzebowanie za konkretne mikro i makroelementy jest również zależne od systemu opasu. Inne potrzeby żywieniowe będą mieć opasy w systemie intensywnym, inne w systemie półintensywnym, a jeszcze inne zwierzęta hodowane w systemie ekstensywnym. Wszystko to musisz wziąć pod uwagę wybierając premiks dla bydła opasowego. 

Marka De Heus oferuje m.in. uniwersalny Premiks Bestermine Total dla przeżuwaczy oraz specjaistyczny Premiks Bestermine Opas, który doskonale sprawdza się w roli uzupełniacza pasz dla bydła opasowego. W składzie premiksu wyróżnia się wysoką zawartością magnezu (zapewnia efekt łagodzący agresywność zwierząt) oraz wysoki poziom witaminy E (odpowiedzianej za intensywne wybarwienie mięsa). 

Pamiętaj o dopasowaniu premiksu dla opasów do mieszanki paszowej! 

Premiksy to preparaty witaminowo - mineralne. Ich głównym zadaniem jest uzupełnianie składu pasz i mieszanek paszowych o najważniejsze w kontekście zdrowia zwierząt i produktywności stada mikroelementy. Musisz jednak pamiętać, że zarówno niedobór, jak i nadmiar witamin i minerałów jest niekorzystny dla zdrowia Twojego bydła. Tzw. hiperwitaminoza może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i harmonijnego rozwoju zwierząt oraz powodować zaburzenia m.in. w funkcjonowaniu układu pokarmowego i wydalniczego.  

Wybierając premiks, który zastosujesz do uzupełnienia paszy / mieszanki paszowej, którą aktualnie żywisz stado, dokładnie przeanalizuj składy obydwu produktów. Pasza i premiks powinny wzajemnie się uzupełniać, a nie dublować! 

Polecamy też nasze dodatki paszowe dla bydła!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl