Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Karmidła dla cieląt

Karmidło 7l dla źrebaków

Karmidło 7l dla źrebaków
Karmidło 7l dla źrebaków

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 45,40 zł
szt.

Koryta dla cieląt

Karmidła dla cieląt to urządzenie, które służy do karmienia cieląt. Ma na celu ułatwienie osobie karmiącej cielęta, zaopatrzenie w stały dostęp do pożywienia swojego stada.

Karmiki dla cieląt są używane nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale także w ogrodach zoologicznych, małych ogrodach zoologicznych i innych miejscach, w których opiekuje się zwierzętami.

Paśniki dla cieląt służą do karmienia cieląt mlekiem, preparatem mlekozastępczym lub paszą w korycie.

Rodzaje karmideł dla cieląt

Podajniki są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu i mogą być stacjonarne, lub mobilne. Można je również zamontować na ścianie lub postawić samodzielnie na ziemi.

Niektórzy rolnicy stosują kombinację tych urządzeń w zależności od sytuacji: stacjonarne do karmienia mlekiem, mobilne do karmienia sianem.

Karmidła dla cieląt - prawidłowe żywienie cieląt

Karmidło dla cieląt to urządzenie, które może służyć do karmienia cieląt. Występuje w różnych kształtach i rozmiarach, ale wszystkie służą temu samemu celowi: dostarczaniu pożywienia cielętom.

Paśniki dla cieląt to urządzenia, które mogą służyć do dostarczania paszy dla cieląt, lub karmienia mlekiem

Paśniki dla cieląt to niezbędny element każdego hodowcy cieląt, który dba o to, aby cielęta miały stały dopływ pożywienia i wody, tym samym dbamy o dostarczenie im niezbędnych składników odżywczych, białka i minerałów.

Karmidła dla cieląt są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego ważne jest, aby znaleźć odpowiedni dla swojej farmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl