Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Wygodne poidełka dla kurczaków

Niezwykle praktyczne poidełko dla kurczaków to niezastąpiony element wyposażenia kurnika – zarówno tego domowego, jak i hodowlanego. Nasz sklep online zapewnia modele, umożliwiające łatwy montaż, szybkie uzupełnienie oraz wygodne przenoszenie. Skutecznie pomaga w tym solidna rączka oraz korek – z jego pomocą woda na pewno się nie wyleje. Dodatkowo poidełka dla kurczaków mają różne pojemności, więc bez problemu można dopasować konkretny model do liczby kurczaków w stadzie. Tym samym ich hodowla staje się jeszcze łatwiejsza.

Poidełka dla kurczaków

Poidło dla drobiu 6L z rączką

Poidło dla drobiu 6L z rączką
Poidło dla drobiu 6L z rączką

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

25,69 zł

szt.

Poidło dla drobiu 3L zakręcane z rączką

Poidło dla drobiu 3L zakręcane z rączką
Poidło dla drobiu 3L zakręcane z rączką

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,38 zł

szt.

Pojenie kurczaków

Poidła dla kurczaków to urządzenie, które ułatwiają kurczakom picie wody. Istnieje wiele korzyści z zainstalowania w kurniku systemu pojenia kurczaków. Po pierwsze, zapobiega zabrudzeniu wody i skażeniu odchodami, co może się zdarzyć, gdy kurczaki piją bezpośrednio z ziemi lub koryta. Po drugie, zapewnia, że woda jest zawsze dostępna do picia dla kurczaków w dzień iw nocy.

Montowanie poideł dla kurczaków

Poidła dla kurczaków można zawiesić na słupku ogrodzeniowym lub zamontować na ścianie i posiadają niewielki zbiornik na wodę napełniany grawitacyjnie. Woda spływa do górnej części poidła, a następnie spływa do otwartego naczynia poniżej, co oznacza, że nigdy nie wysycha.

Poidła dla kurczaków - rodzaje

Poidło dla kurczaków to urządzenie, które dostarcza wodę kurczętom. Składa się z pojemnika na wodę i dołączonej rurki, która dostarcza wodę kurczętom.

Na rynku dostępnych jest kilka różnych rodzajów poideł dla kurczaków, z których każdy ma inne cechy i zalety. Poidła dla kurczaków mogą być wykonane z metalu, plastiku lub materiałów ceramicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl