Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pojemne poidełka dla królików

Dopasowane, wygodne i naprawdę intuicyjne – właśnie takie są poidełka dla królików z naszego sklepu. W końcu poszczególne modele mają różne pojemności, a tym samym są dostosowane do wielkości, wieku oraz liczby królików, znajdujących się w klatce. Szczególnie popularne są produkty, do których można wlać aż 1 l wody. Takie poidła dla królików zapewniają stały dostęp do płynów, co jest tak ważne latem, gdy pracujesz lub masz hodowlę. Polecamy też mniejsze pojemności np. 600 ml – to idealne rozwiązanie dla miniaturek i młodszych królików.

Poidła dla królików

Wygodne poidła butelkowe dla królików

Najczęstszym sposobem nawadniania królików jest użycie poidła przymocowanego z boku klatki. Poidło zapewnia królikowi stały dopływ świeżej wody. Króliki powinny mieć cały czas dostęp do świeżej wody.

Istnieją różne rodzaje poidła dla królików, a niektóre są lepsze od innych. Najlepszy byłby taki, który jest przymocowany bezpośrednio do klatki, ale wiele osób wybiera wiszący poidło, ponieważ można go przesuwać i nie zajmuje miejsca w klatce.

Bogata oferta poideł dla królików

Króliki są roślinożercami i wymagają diety składającej się z siana, warzyw i świeżej wody. Systemy pojenia królików mogą pomóc w utrzymaniu czystości i zdrowia w środowisku Twojego zwierzaka. Zapewniają również, że Twój królik ma zawsze dostęp do świeżej wody. Niektórzy używają butelek lub misek dla królików, ale inni wolą bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak poidła dla królików.

Sprawdź ofertę poideł dla królików w naszym sklepie! Polecamy też naszą paszę dla królików.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl